Bank Głosów Cofeina

Bank Głosów Cofeina – Nagrania Lektorskie

Bank Głosów Cofeina – Posiadamy bogatą ofertę profesjonalnych głosów lektorskich o różnych wokalnych osobowościach, barwach, w różnym wieku i stylu. Gwarantujemy wysoką jakość realizowanych przez nas nagrań lektorskich. Dysponujemy zarówno głosami damskimi, męskimi, dziecięcymi jak i głosami native speakers z około 40 krajów.

 

Wykonujemy nagrania lektorskie, nagrania z synchronizacją pod obraz oraz dubbingi. Zawsze bardzo chętnie doradzamy w wyborze głosu, pomagamy dopasować głos do reklamy, głos do filmu, czy innych form audio i audio-video, dobieramy odpowiednie rozwiązania do budżetu, proponujemy alternatywne warianty do wyboru. Zajmujemy się także późniejszą postprodukcją wykonanych uprzednio nagrań.

 

Aby dostarczyć jak najbardziej kompleksowy produkt zawsze polecamy się do synchronizacji ścieżki dźwiękowej z obrazem, udźwiękowiania animacji/filmu, dopasowania muzyki i miksu całości. Bardzo chętnie podejmujemy się także komponowania muzyki pod konkretny film/animację. Zasmakuj naszego brzmienia!

Dołącz do banku głosów

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszej bazy głosów wypełnij formularz: Formularz PL

If you want to join our voice bank please fill in the form: Form EN

 Derrick Nnadi Womens Jersey