Baza polskich głosów

Baza głosów polskich

Oferujemy ogromną bazę głosów lektorskich w języku polskim. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie, zarówno z utalentowanymi kobietami, jak i mężczyznami.

 

Jeśli szukasz głosu lektora do reklamy, filmu, prezentacji czy zapowiedzi telefonicznej, to znakomicie trafiłeś. W razie potrzeby stworzymy cały projekt od nagrania do postprodukcji, w której czasie dodamy muzykę i efekty. Co więcej, szybko udostępniamy wyceny i realizujemy wszystkie zadania. Warto sprawdzić i skorzystać z naszych usług!

Profesjonalne głosy lektorskie

Wszystkie dostępne głosy lektorów są atrakcyjne i charakterystyczne. Ich barwa i brzmienie przyciąga uwagę oraz zachęca do słuchania. Nasza baza głosów lektorskich obejmuje najlepszych specjalistów z Polski. Mogą się oni poszczycić dużym doświadczeniem i warsztatem, który wyćwiczyli np. w czasie pracy aktorskiej. Jeśli potrzebny Ci głos do reklamy, to wybierz spośród zaprezentowanych. Mamy te damskie, jak i męskie. Uatrakcyjnią i wyróżnią one każdą produkcję dźwiękową lub audiowizualną.

Baza głosów do różnych produkcji

Wyjątkowa oprawa dźwiękowa i głos lektorski to kluczowe aspekty udanego projektu. Baza lektorów polskich umożliwi odnalezienie wokalu, który będzie pasował do charakteru i przekazu dzieła. Proponujemy usługi idealne do:

  • reklam różnego typu,
  • filmów i programów telewizyjnych,
  • prezentacji multimedialnych,
  • gier i aplikacji,
  • komunikatów telefonii, alarmowych,

Jesteśmy pewni, że każda współpracująca z nami osoba spełni wymagania, które przed nią postawisz. 

Jaki głos wybrać?

Ważne, aby dobrać głos lektora pasujący do charakteru produkcji dźwiękowej. W przypadku głosu do reklamy trzeba rozważyć, czy lepszy będzie ten damski czy męski. Pierwszy wymieniony dobrze współgra z materiałami promującymi kosmetyki, produkt dla dzieci bądź lekarstwa. Z kolei drugi wiarygodniej brzmi w reklamach dotyczących motoryzacji czy usług budowlanych. Należy też zwrócić uwagę na tonację, tembr czy naturalne tempo wypowiedzi. Zwykle instynktownie da się wyczuć, który wokal będzie najlepszy. Przed decyzją można wysłuchać próbek, ułatwiających decyzję.

Najlepsza baza głosów

Jeśli poszukujesz sprawdzonych i interesujących polskich głosów lektorskich, to wybierz naszą bazę. Te dostępne są idealne do reklamy i innych dzieł audiowizualnych. Warto podkreślić, że oferujemy też usługi z zakresu produkcji nagrań, muzyki czy postprodukcji. Zachęcamy do kontaktu Klientów indywidualnych, agencje reklamowe, media i inne firmy. Gwarantujemy pełne zaangażowanie i wzorową współpracę!