Dołącz do banku głosów

Bank głosów Cofeina

Jeśli jesteś profesjonalnym lektorem i chciałbyś podjąć współpracę z nami? Po prostu dołącz do naszego banku głosów! Wystarczy, że wypełnisz jeden z poniższych formularzy.
Oferujemy naszym klientom polski i zagraniczny bank głosów, dzięki czemu masz dużą szansę na zdobycie nowych zleceń!

Możesz też użyć formularza, gdy jesteś już w naszej bazie i chciałbyś zaktualizować swoje demo, dane lub ceny.Dopiero zaczynasz? Dołącz do banku głosów!

Często słyszysz, że masz ,,fajny głos” lub, że powinieneś pracować w radiu?
A może chcesz zacząć swoją przygodę z ,,lectoringiem”, ale nie wiesz jak?
Nic prostszego! Wyślij nam swoje demo, a my je przesłuchamy i powiemy Ci co sądzimy. Jeśli się uda, chętnie pomożemy na przykład wyprodukować Twoje własne, profesjonalne demo lektorskie.

Jak działa bank głosów?

Jeśli dopiero zaczynasz, możesz zastanawiać się jak działa bank głosów. Już tłumaczymy. Nasz serwis udostępnia dema lektorów, które posiadamy w swojej bazie. Następnie prezentujemy je naszym klientom-firmom, organizacjom, domom medialnym i osobom prywatnym, które trafią na naszą stronę. Klienci z naszą pomocą wybierają konkretny głos, a my odpowiadamy za przekazanie zlecenia Tobie oraz za profesjonalną obróbkę nagrania. Na koniec nagranie trafia do klienta, a my rozliczamy się w oparciu o umowę zlecenia lub fakturę VAT.

Mamy bogatą bazę klientów, dzięki czemu masz szansę na więcej zleceń. Oferujemy bardzo bogatą bazę lektorów polskich i zagranicznych tzw. ,,voice over”, którą staramy się wciąż rozwijać i aktualizować.

Najczęściej realizujemy nagrania na strony internetowe klientów na przykład pod filmy produktowe. Często są to także powitania głosowe (IVR), reklamy radiowe i telewizyjne, a także spoty reklamowe do sklepów (in-store), czy prezentacje.

Dołącz do naszego Banku głosów!

 Derrick Nnadi Womens Jersey