Baza polskich głosów

Lektor do filmów i reklam

Jeśli potrzebny Ci głos do reklamy to skorzystaj z naszych znakomitych propozycji. Oferujemy lektorów do filmów i spotów promocyjnych. Współpracują z nami doświadczeni profesjonaliści, którzy sprawią, że każda produkcja audiowizualna będzie zachwycać i przyciągać widzów przed ekrany. Co ważne, proponujemy też nagrania lektorskie po angielsku. Dla firm czy Klientów indywidualnych przygotowaliśmy godny uwagi cennik, więc cena wysokiej klasy usługi będzie bardzo atrakcyjna. Zachęcamy do sprawdzenia banku głosów i wybrania optymalnego rozwiązania!

Duży wybór głosów do filmu i reklamy

Zapewniamy duży wybór głosów, które są atrakcyjne dla słuchaczy. Każdy lektor do filmów i reklam jest doskonałym specjalistą ze wspaniałą dykcją. Wypracowane umiejętności tych osób pomogą osiągnąć dokładnie taki efekt, jaki zakładają twórcy projektów. Dotyczy to także nagrań po angielsku. Rzecz jasna mamy wokale męskie i damskie w dobrej cenie. Warto się zastanowić, który z nich bardziej pasuje do charakteru dzieła. Poszczególne spoty czy artystyczne materiały wideo mogą lepiej współgrać z tekstem czytanym przez kobietę, inne znów brzmią naturalniej z podkładem realizowanym przez mężczyznę. Należy też zwrócić uwagę na tembr, tempo czy tonację wypowiedzi. W razie potrzeby służymy doradztwem oraz przedstawiamy szczegółowy cennik.

Profesjonalny lektor do filmów

Głos do reklam i filmów - po polsku, angielsku i wielu innych

Wbrew pozorom w produkcji audiowizualnej dźwięk odgrywa większą rolę niż obraz. Odpowiedni głos lektora wzmocni przekaz utworu i sprawi, że odbiorcy będą bardziej zaangażowani w odbiór jego treści. Dotyczy to zarówno nagrania lektorskiego po polsku, jak i angielsku. Dzięki nam odnajdziesz interesujące wokale, które uatrakcyjnią każdy film, niezależnie od tematyki i jego grupy docelowej. Pomagamy zrealizować projekty szkoleniowe i edukacyjne, które często potrzebują fachowego lektora. Polecamy się także do dzieł dokumentalnych, fabularnych czy animacji. Jesteśmy pewni, że niezależnie od tematyki i rodzaju zadania, współpraca będzie satysfakcjonująca dla zleceniodawcy – m.in. dlatego, że cennik jest nadzwyczaj atrakcyjny.

Najlepszy głos do reklamy

Również produkcje promocyjne, wymagają fachowego wsparcia takiego jak lektor do reklamy – zarówno tej telewizyjnej, jak i radiowej czy przeznaczonej do dystrybucji w internecie. Podkład dopasowany do charakteru spotu na pewno przyciągnie słuchaczy oraz pozwoli zdobyć ich uwagę w otoczeniu pełnym perswazyjnych komunikatów. W konsekwencji prezentowany produkt czy usługa bardziej zapadnie w pamięć i przyniesie wymierne korzyści danemu przedsiębiorstwu. Inwestycja w interesujący oraz wyjątkowy głos jest więc znakomitym pomysłem, tym bardziej że cena tej usługi może być niska. Warto dodać, że nasze studio nagrań na zamówienie tworzy też muzykę do różnorodnych projektów, np. do filmów, a także, jeśli jest taka potrzeba, wykonuje najwyższej klasy miks i mastering.

Sprawdzony lektor po angielsku

Wiele przedsiębiorstw może potrzebować produkcji skierowanej do zagranicznego widza. Dotyczy to np. polskich firm, które dokonują międzynarodowej ekspansji. Nie ulega też wątpliwości, że filmy czy reklamy z nagraniem w obcym języku są w stanie trafić do szerszego grona widzów. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzi się lektor mówiący po angielsku. Każdy specjalista ma doskonały głos i akcent, więc będzie brzmiał naturalnie dla obcojęzycznego odbiorcy. Dzięki temu pomoże stworzyć zarówno duże, jak i małe projekty, które uczą, zachęcają do zakupów czy zapewniają rozrywkę.

Wybierz nasze nagrania lektorskie w dobrej cenie

Nieustannie poszerzamy bank głosów, aby każdy Klient mógł odnaleźć głos optymalny do swojej koncepcji. Oferujemy znakomitych lektorów do filmów i reklam, którzy doskonale poradzą sobie z różnego typu projektami  – zarówno po polsku, jak i angielsku. Poza tym udowadniamy, że nagranie lektorskie, którego cena jest niska, może być najwyższej jakości. Przygotowaliśmy cennik dopasowany do budżetów małych i dużych podmiotów. Co bardzo ważne, wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie i zawsze działamy z pełnym zaangażowaniem. Podejmiemy współpracę z producentami, mediami, firmami szkoleniowymi czy agencjami marketingowymi. Zapraszamy już teraz, bo gwarantujemy terminowe i profesjonalne wykonanie usług!