Usługi lektorskie – profesjonalne nagrania głosu


Nasze studio oferuje profesjonalne nagrania lektorskie zarówno po polsku, jak i w innych językach np. po angielsku. Mamy bogaty bank głosów, który sprawia, że do wyboru jest wielu lektorów do wynajęcia. Dzięki dużemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższy poziom usług takich jak nagrywanie audiobooków, reklam telewizyjnych, dubbingu do filmów czy komunikatów telefonicznych. Wszystkie nagrania głosu powstają za pomocą najwyższej klasy sprzętu w nowoczesnych pomieszczeniach akustycznych. Na zamówienie tworzymy też muzykę do spotów czy miks i mastering. Zapewniamy szybkę wycenę i realizację. Warto zaufać firmie z doświadczeniem i skontaktować się już teraz!

Profesjonalni lektorzy

Współpracują z nami wyłącznie profesjonalni lektorzy, których głos jest niezwykle przyjemnym w odbiorze. Przyciąga on uwagę, co pomaga zwiększyć zainteresowanie filmem lub inną produkcją audiowizualną. Taki lektor pasuje do reklam, wzmacnia ich przekaz i uatrakcyjnia sprzedawany produkt. Wysokiej klasy usługi to także nagrywanie audiobooków, również w wielu obcych językach. W bazie mamy nagrania lektorskie po angielsku. Ich naturalne brzmienie gwarantuje fakt, że są nagrywane przez native speakerów. Dzięki temu możemy spełnić oczekiwania wszystkich Klientów, którzy otrzymają znakomitą oprawę dźwiękową swoich materiałów.

Lektor do filmów, reklam czy audiobooków

Zrealizujemy zarówno proste, małe zlecenia, jak i duże, skomplikowane projekty. Polecamy skorzystać z profesjonalnych nagrań lektorskich po polski i angielsku. Gdy potrzebny Ci lektor do wynajęcia np. do reklam to najlepiej wybrać naszą ofertę. Tworzymy nagrania dla centrali telefonicznych. Możesz zamówić audio z synchronizacją z obrazem, postsynchronizację lub dubbing z lipsynchronem. Najlepsi lektorzy i dźwiękowcy przygotują także ścieżki dźwiękowe, które zawierają nagrania głosu, muzykę i efekty dźwiękowe. Wyprodukujesz u nas od samego początku m.in.:

  • spoty radiowe, telewizyjne i internetowe,
  • podkłady lektorskie do filmów i programów,
  • materiały instruktażowe, gry i aplikacje,
  • audiobooka, logo dźwiękowe,
  • komunikaty głosowe, alarmowe i inne.

Najlepsza firma do realizacji nagrań lektorskich

Duże doświadczenie przekłada się na najwyższej jakości produkcje. Niezależnie, czy chodzi o film, audiobook czy materiał reklamowy. Od lat współpracujemy z profesjonalnymi lektorami do wynajęcia, tłumaczami, muzykami i copywriterami. Dzięki temu powstają znakomite lektorskie nagrania głosu po polsku, po angielsku i w innych językach. Warto podkreślić, że do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Odpowiadamy na potrzeby Klientów indywidualnych, agencji reklamowych, mediów i wszystkich innych podmiotów. Zapraszamy do skorzystania z usług!