Spoty radiowe
Spoty Radiowe

Radiowe Spoty Reklamowe 2020

Studio nagrań Cofeina tworzy profesjonalne, radiowe spoty reklamowe, zgodnie z wymaganiami naszych klientów oraz wymaganiami technicznymi rozgłośni.
Naszymi największym atutem są zdecydowanie długoletnie doświadczenie i profesjonalizm, a także bardzo dobrze wyposażone studio. Wszystko to pozwala nam spełniać najwyższe standardy produkcji radiowych.

Spoty radiowe – produkcja na każdym etapie

Zajmujemy się przede wszystkim pisaniem scenariuszy, doborem głosów, muzyki oraz efektów do reklamy radiowej. Następnie, po akceptacji klienta realizujemy nagrania, i wykonujemy profesjonalny miks oraz mastering. Daje to gwarancję, że Twój spot będzie słyszalny i zrozumiały wszędzie.

Na tle naszej konkurencji wyróżnia nas możliwość błyskawicznej realizacji, co sprawia, że jesteśmy jedną z wiodących firm w naszej branży w Polsce, a także w tej części Europy!
Stale współpracujemy zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi partnerami. Dostarczamy nasze produkcje między innymi do krajów takich jak: Słowacja, Czechy, Niemcy, Ukraina, Rumunia, Słowenia, Bułgaria i wiele więcej…

Dodatkowo nasz bogaty bank głosów pozwala dobrać dokładnie taki głos, który idealnie odpowiada Państwa oczekiwaniom. Doświadczenie naszych pracowników idzie w parze z ich zaangażowaniem w każdy realizowany projekt, a wykorzystywanie nowoczesnej technologii pozwala na świadczenie usług najwyższej jakości.

Odpowiednio pomyślane, ale także profesjonalnie zrealizowane filmy reklamowe stanowią niezastąpione narzędzie nie tylko w rękach przedsiębiorstw, ale także różnego typu instytucji, czy organizacji non-profit. Są one najbardziej przemawiającym do wyobraźni odbiorcy sposobem na przekazanie praktycznie dowolnych treści.

Decydując się na skorzystanie z usług firmy takiej jak nasza zapewniacie sobie Państwo, że promowane przez Was filmy reklamowe spełniać będą najsurowsze kryteria jakościowe. Ponadto pozwoli to wyróżnić się na tle konkurencji i uczynić przekaz jeszcze bardziej skutecznym.

Spoty radiowe i komunikaty

Oprócz standardowych spotów radiowych zajmujemy się ponadto produkcją innych reklam audio. W większości są to powitania głosowe, komunikaty, spoty in-store, ale także narracje do filmów produktowych i udźwiękowienie. Jeśli chcesz zaistnieć w lokalnych mediach lub mieć własną, niepowtarzalną reklamę głosową, skorzystaj z zakładki kontakt i umów się z nami.
Z pewnością otrzymasz atrakcyjną cenowo ofertę, i dołączysz do ogromnego grona naszych zadowolonych klientów.

Poniżej prezentujemy kilka przykładów naszych realizacji spotów radiowych:

      Atol
      Duszniki-Zdroj
      Lądek-Zdrój
      Seat
      Subaru
      Blacharstwo Lakiernictwo
      Castorama
      DeGusto
      Ekosol
      Łasuch
      Biala Akacja
      Akcja Serduszko
      Klimat
      Europejski Wesele
 Derrick Nnadi Womens Jersey