Udźwiękawianie
Udźwiękawianie

Realizacja udźwiękowienia

 

Udźwiękowienie filmów na najwyższym poziomie!
Nasze zmysły to w ogromnej części wzrok i słuch. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że w codziennym świecie oba te elementy współgrają i są nierozłączne. Dlatego nie wystarczy stworzyć coś co przykuwa naszą uwagę wizualnie. Potrzebujemy czegoś co poruszy także nasz słuch. Tylko wtedy będziemy mogli w pełni przekazać nasz zamysł odbiorcom.

Dźwięk w filmie to podstawa, przede wszystkim buduje on ogromną część emocji jakie przeżywa odbiorca. Dlatego powinieneś zadbać o jak najlepszy poziom jego realizacji. Potrafimy sprawić, by Twoje produkcje wybrzmiewały, i docierały do ogromnej rzeszy ludzi, u których pozostaną na długo.
Zajmujemy się profesjonalnym udźwiękawianiem filmów i zaawansowaną produkcją dźwiękową.

Korzystamy z ogromnego banku głosów profesjonalnych lektorów oraz aktorów, przez co jesteśmy w stanie idealnie spełnić wymagania Twojej produkcji. Posiadamy głosy zarówno polskie jak i zagraniczne, a także pokaźną bazę efektów, muzyki i dźwięków.
Nasze studio jest wyposażone w najwyższej jakości sprzęt studyjny oraz oprogramowanie, które umożliwia nam oferowanie usług na najwyższym poziomie.

Udźwiękowienie filmów, dlaczego to ważne?

 

Jaki jest sekret doskonałego dźwięku w filmach?
Przynajmniej teoretycznie jest to bardzo proste. Należy na każdym poziomie zadbać o najwyższą jakość-zarówno nagrań głosów, jak i muzyki, a na efektach specjalnych i odgłosach tła kończąc.
W praktyce niezwykle ważne są tu niuanse niezauważalne dla zwykłego odbiorcy, a mające ogromny wpływ na efekt końcowy. Dlatego najlepiej aby dźwiękiem zajmowali się zawsze specjaliści.
Tylko wtedy możesz liczyć na najlepsze rezultaty.

Co dokładnie robimy?

 

Zajmujemy się kompleksowym udźwiękowieniem filmów, animacji oraz spotów reklamowych, a także filmów produktowych. Mamy obszerne doświadczenie i bogate portfolio, gdzie nasi dźwiękowcy dzielili się swoim doświadczeniem.
Oprócz produkcji dźwiękowej, dubbingu oraz efektów dźwiękowych tworzymy także muzykę na zamówienie do reklam i filmów produktowych. Jeśli zajmujesz się produkcją filmową i chcesz aby Twoje materiały brzmiały doskonale-skontaktuj się z nami.

Zapraszamy też do odwiedzenia naszej angielskiej strony gdzie znajduje się nasza oferta, dla zagranicznych klientów.

 Derrick Nnadi Womens Jersey