Cofeina Studio współpracuje ze Studiem Wokalistyki Estradowej SWE przy Akademii Muzycznej w Katowicach. Dzięki temu mają Państwo możliwość wykorzystania w reklamach profesjonalnie wyszkolonych głosów. Nasze nagrania lektorskie obejmują m.in. śpiew, który odpowiednio wykorzystany potrafi wyróżnić dany spot i sprawić, że zostanie on zapamiętamy przez dużą liczbę odbiorców. Nasz bank głosów zawiera różnorodne barwy i tonacje wokalistów. Tak ogromny wybór gwarantuje, że znajdą Państwo osoby idealnie spełniające Państwa wymagania.
SWE kształci wokalistów, którzy w dużej mierze znani są już jako laureaci prestiżowych konkursów, programów telewizyjnych czy od lat działają w branży muzycznej i muzycznym świecie. Jeśli jesteś zainteresowany zaśpiewem w swojej reklamie napisz nam tylko jaki rodzaj głosu Cię interesuje, a my znajdziemy go dla Ciebie!

To doskonały sposób na wyróżnienie Twojej reklamy nadanie jej indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru a przy okazji wyrobienia loga dźwiękowego marki, którą promujesz! Zwykłych reklam, z muzyką z banku głosów jest wiele – za to tych komponowanych na życzenie klienta i posiadających śpiewane logo dźwiękowe jest bardzo niewiele – warto przemyśleć, na której opcji Ci zależy!