Produkcja Muzyczna

Muzyka na zamówienie

Potrzebujesz muzyki do swoich filmów czy spotów? Skąd wziąć wymarzoną muzykę, która idealnie podkreśli klimat twoich produkcji? A może jesteś muzykiem, który planuje kolejną płytę?
Muzyka na zamówienie, to produkcja utworów od początku do końca, specjalnie na potrzeby klienta. Ale co to w ogóle jest???

Produkcja muzyczna-muzyka na zamówienie

Kim jest producent muzyczny? To osoba, która zajmuje się zaplanowaniem i przeprowadzeniem całego procesu powstawania utworu lub nawet całej płyty. Przede wszystkim, doba on o to kto będzie pracował nad daną płytą oraz nakreśla on z góry jak ma wyglądać gotowa produkcja. Nad każdym takim przedsięwzięciem pracuje sztab ludzi, którzy są doskonali w swojej dziedzinie.
Aby utwór zabrzmiał idealnie, potrzeba kogoś, kto zadba o kompozycję, aranżację, tekst, realizację nagrań miks oraz mastering, i tym właśnie zajmuje się producent muzyczny.
W naszym studiu dostaniesz wszystko to w jednym miejscu. Zajmujemy się produkcją muzyki na zamówienie, pod filmy reklamowe, spoty, gry, animacje oraz realizacją singli oraz całych płyt.

Co sprawia, że nasza muzyka jest wyjątkowa?

Z pewnością nasze zaangażowanie i doświadczenie sprawia, że nasze produkcje brzmią świetnie. Nasze studio Cofeina, powstało z pasji do dźwięku. Możemy pochwalić się współpraca z wieloma znanymi artystami oraz realizacją, nie tylko ogromnych hitów radiowych czy internetowych. Mamy na swoim koncie także, płyty doktoranckie oraz habilitacyjne.
Wielokrotnie produkcje z naszego studia opływały całą Polskę. Zapraszamy do odwiedzenie sekcji artyści, aby posłuchać naszych realizacji, posłuchaj także: Thurga, oraz Sandra.

Produkcja muzyczna to bardzo szeroki temat:

  • Utwory na zlecanie zespołów, artystów, wokalistów – Posłuchaj
  • Muzyka na potrzeby spotów reklamowych, – Posłuchaj
  • Muzyka tworzona specjalnie dla określonej grupy odbiorców np. Dzieci – Posłuchaj
  • Ilustracje muzyczne do filmów, muzyka filmowa, muzyka do gier, prezentacji multimedialnych, escape roomoów – Posłuchaj
  • Oprawa muzyczna stacji radiowych oraz programów telewizyjnych; jingle, leanery, sweepery – Posłuchaj